WNT/Ceratizit 1178218000 WTX-UNI.18,00.R.5D.HE DPX74S Carbide Drill Solid 0.7087 18.00mm Dia 5.0x Dia
Part Number: CER1178218000 ISO: WTX-UNI.18,00.R.5D.HE DPX74S
General Information
Shipping State New Jersey
Made In USA NO
Cutter Type Carbide Drill
Dimensions & Sizing
Tool Dia 0.7087 18.00MM
Flute Length 3.6614 93.00MM