WNT/Ceratizit 1178217000 WTX-UNI.17,00.R.5D.HE DPX74S Carbide Drill Solid 0.6693 17.00mm Dia 5.0x Dia
Part Number: CER1178217000 ISO: WTX-UNI.17,00.R.5D.HE DPX74S
General Information
Shipping State New Jersey
Made In USA NO
Cutter Type Carbide Drill
Dimensions & Sizing
Tool Dia 0.6693 17.00MM
Flute Length 3.6614 93.00MM