WNT/Ceratizit 1079309200 1B0042-09200.h7.12XD.135.R02.HA.B582 Carbide Drill Coolant Thru 0.3622 9.20mm Dia 12.0x Dia Thru Coolant
Part Number: CER1079309200 ISO: 1B0042-09200.h7.12XD.135.R02.HA.B582
Dimensions & Sizing
Overall Length 6.3779 162.00MM
Tool Dia 0.3622 9.20MM
Flute Length 4.7244 120.00MM
Performance & Capacity
Drill DOC 4.3307 110.00MM