WNT/Ceratizit 10773150 WTX-SPEED-VA.15,0.R.5D.IK.HA TI800 Carbide Drill Coolant Thru 0.5906 15.00mm Dia 5.0x Dia Thru Coolant
Part Number: CER10773150 ISO: WTX-SPEED-VA.15,0.R.5D.IK.HA TI800
Dimensions & Sizing
Shank/Pilot Dia 0.6299 16.00MM
Tool Dia 0.5906 15.00MM