Widin SF50515081 15.081 - 19/32 Dia 140° Point 2 Flute 5XD Drill
Part Number: WIDSF50515081
Dimensions & Sizing
Overall Length 5.9843 152.00MM
Shank/Pilot Dia 0.6299 16.00MM
Flutes/Inserts 2
Tool Dia 0.5938 15.08MM - 19/32
Flute Length 3.5430 89.99MM
Cut Dia Min 0.5938 15.08MM - 19/32