Tungaloy VSSD08L110S05-C Dia 7.60mm SH 0.3150 LOC 2.3622 OAL4.330Replacable Head Acc. Straight Neck/Cylicrical Shank Carbide Single End TUNG MEISTER
Part Number: TUN6859129 0.299 x 0.315 x 2.362 x 4.331
Dimensions & Sizing
Overall Length 4.3307 110.00MM
Tool Dia 0.2992 7.60MM
Length Of Cut 2.3622 60.00MM