PENTA D22R300J-15D IC808G Iscar 6004741 Cut Off Insert 0.1180 3.00mm Wide 0.0080 0.20mm Radius
Part Number: ISC6004741 ISO: PENTA D22R300J-15D IC808G ANSI:PENTA D22R300J-15D IC808G
SKU: 1084295
Insert Size Ic 22
Cutting Width 0.1180 3.00MM
Geometry & Angles
Corner Radius 0.0080 0.20MM