PENTA D22N200J020 IC808G Iscar 6004654 Cut Off Insert 0.0790 2.01mm Wide 0.0080 0.20mm Radius
Part Number: ISC6004654 ISO: PENTA D22N200J020 IC808G ANSI:PENTA D22N200J020 IC808G
SKU: 1082440
Insert Size Ic 22
Cutting Width 0.0790 2.01MM
Geometry & Angles
Corner Radius 0.0080 0.20MM