PENTA 24L150Z15D IC1008 Iscar 6003618 Cut Off Insert 0.0590 1.50mm Wide 0.0020 0.05mm Radius
Part Number: ISC6003618 ISO: PENTA 24L150Z15D IC1008 ANSI:PENTA 24L150Z15D IC1008
SKU: 1082355
Insert Size Ic 24
Cutting Width 0.0590 1.50MM
Geometry & Angles
Corner Radius 0.0020 0.05MM